Ülkemizdeki Modifiye Araç Tutkunlarının En Sevdiği 7 Model

Ülkemizdeki insanlar için modifiye bir yaşam tarzı sizde biraz bilgi birikimi ve birazda bütçe ile aracınızı görünüm ve performans olarak canavara dönüştürebilirsiniz.

1- BMW E30

Bmw E30 modifiye tutkunların gözdesidir. Uygun fiyatı , modifiye ye aşırı uygun olması ve de teknik özellikleriyle modifiye’de en çok tercih edilen araçtır.

  • Ülkemizdeki bir çok sürücünün de çok sevdiği aşırı havalı borbet jantları vardır.
  • Küçük hacimli motorları sayesinde kolayca drift yapabilirsiniz.

2-BMW M3

BMW 3 serisini En üst sınıf aracı olan M3 modifiyeye daha fazla büçe ayıran ların tercih ettiği bir model olarak karşımızda. Spor duruşu her modifiyeyi kolaylıkla taşır. Arkadan çekişli kompakt şasisi ile performans odaklı modifiyecilerin’de gözdesidir.

3- Volkswagen Golf

Spor hactback modellerinden olan golf güçlü motoru sayesinde bir çok araca dikiz aynasında bakıyor. Estetik görünümünün yanı sıra güzlü performansı nedeniyle modifiye tutkunlarının tercihi.

4- Subaru Impreza WRX

Çoğunlukla yarış pistlerinde gördüğümüz Subaru Impreza ‘lar turbo destekli sarjlı motorlarıyla zirvede yerini alıyor . Stock haliyle bile yarışa hazır olan Impreza modifiye edildiğinde canavara dönüşüyor. Ayrıca 4 çeker olması ayrı bir avantaj sağlıyor.

5- Honda S2000

2000’lerden itibaren karşımıza çıkan s2000 arkadan itişi ve espor duruşu sayesinde birçok modifiye tutkununun tercihi oldu. Üstünün açılması da spor görüntüsüne ekstra bir hava katmaktadır. ve drift deyince akla gelen S2000’ler yeni aksesuarları ile gönlümüzü iyice fethedecekmiş gibi duruyor.

6- Honda Civic

VE listemizin en klasiği CİVİC Uygun fiyatlı modelleri ve stok haliyle bile muhteşem olna spor duruşu sayesinde modifiyecilerin gözdesi.Genellikle estetik duruşu yüzünden tercih edilen civic dragtan drifte kadar hertürlü aktivite için uygun bir model.

7- Tofaş ŞAHİN/DOĞAN

Uygun Fiyatları nedeniyle ülkemizde modifiye için en çok tercih edilen araçlardan olan şahin ve doğan modellerini yere basıklıklarıyla ile tanıyoruz. Bu araca sahip olan nerdeyse herkes aracı basma dan binmek istemez hatta bu araçlarda modifiye deyince akla gelen ilk özellikleri yere yakınlığıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir